Оренда фронтального навантажувача LIUGONG 856H – V 3.5м³

on

Підйом ваги до 5 тон
Мінімальне замовлення 8 годин

Доставка техніки по всій Україні, для замовлення телефонуйте за номером 066 7777440

• Об’єм ківша 3,5 м³
• Вантажопідйомність – 5 тон
• Потужність, к.с. – 125 (92) кВт
• Вага – 18000 кг

На різних видах землерийних роботах дуже часто потрібно розвантажувати, перекладати (перевозити) з місця на місце різні матеріали, побутове сміття або викопану землю. Для таких цілей потрібно використовувати спеціалізовані машини, які і призначені для даного роду робіт.

взять погрузчик в аренду

При оренді фронтального навантажувача необхідно врахувати обсяги роботи, тому що не кожен навантажувач здатний впоратися з поставленим обсягом роботи. Якщо не брати до уваги ціни, то, безумовно, оптимальним варіантом стануть екскаватори.
Колісні екскаватори застосовуються повсюдно, тому що завжди на будівництві та землерийних роботах необхідно щось перевезти, щось розвантажити або завантажити.

Обладнані потужним двигуном, екскаватори-навантажувачі здатні брати участь і в самих землерийних роботах, причому незалежно від твердості ґрунту (це пов’язано з тим, що конструктори постійно вдосконалюють спеціалізовані машини, щоб підвищити їхню універсальність). Вила потрібні тільки для того, щоб або захопити якнайбільше з поверхні, або вкопати якомога глибше (за допомогою вил ківш здатний заходити трохи глибше, ніж без них).
А будь-які несправності швидко усуваються і екскаватор знову готовий до повноцінних землерийних робіт.

LIUGONG 856H – V 3.2м³ – це одна з моделей вище згаданих вантажних екскаваторів. Солідні розміри такої машини сприяють збільшенню ваги, яку може завантажити або розвантажити такий екскаватор. Здатність підняття вантажних матеріалів на висоту робить його незамінним для таких робіт, як у порту, на великих складах, де через великий обіг товару необхідна швидкість розвантаження або навантаження вантажу.

Однак це не єдине призначення фронтального навантажувача: LIUGONG 856H – V 3.2м так само придатний і для землерийних робіт, що надає йому деяку універсальність на будівництві. Однак не варто забувати, що цей екскаватор створювався насамперед для вантажно-розвантажувальних робіт, тому очікувати від нього чогось більшого на скопуванні ґрунту не варто.

При необхідності колісний екскаватор можна оснастити додатковим обладнанням, наприклад: грейфер копаючий, гідромолот, гідроножиці – всі ці запчастини до екскаваторів даної моделі можуть бути встановлені в найкоротший термін на вимогу замовника. Така кількість удосконалень на одну модель робить LIUGONG 856H – V 3.2м³ мало не втіленням усіх інженерних думок, які колись відвідували голови конструкторів та інженерів.

Гідроножиці та гідромолот не замінні, наприклад, при рятувальних роботах або ж розрізанні якогось металевого огородження, яке несподівано опинилося в ґрунті.

При встановленні розпушувача на екскаватор, підвищується здатність розпушення поверхні, надання їй більш рівного і однорідного стану, що важливо для будівельників, тому що іноді виникають проблеми з ґрунтом: дуже часто він виявляється не пристосованим для подальшого будівництва, хоча раніше проводилися землерийні роботи.
Отже, із можливими удосконаленнями модель LIUGONG 856H – V 3.2м³ є одним із універсальних екскаваторів для оренди.

аренда фронтального погрузчика