Оренда екскаваторів для роботи на кар’єрах

on

В останні роки для розробки кар’єрів все більшим попитом користуються кар’єрні гідравлічні екскаватори. Попит на них обумовлений тим, що такі екскаватори мають безліч переваг у порівнянні з канатними:
• Терміни роботи зводяться до мінімуму
• Вищі зусилля копання
• Переміщення ковшу має широкий діапазон траєкторії
• Якісне наповнення ківша
• У разі роздільної виїмки підвищується можливість повного вилучення копалин.

Гідравлічні екскаватори для копання кар’єрів мають невеликі габарити в порівнянні з канатними, але забезпечують такі ж параметри вибою.
При однакових об’ємах, гусеничний гідро екскаватор має масу майже вдвічі менше.
Мають підвищену маневреність та мобільність
Завдяки гідроприводу можна навіть працювати на майданчиках із нахилом до 15°

Ціна оренди гусеничного екскаватора для розробки ґрунтів в кар’єрах залежить від термінів проведення робіт.

Доставка техніки по всій Україні, для замовлення телефонуйте за номером +38066 7777440

Замовлення екскаватора можливе терміном від одного місяця

Від чого залежить якість розробки екскаватором ґрунтів на кар’єрі?

Якісна робота гусеничного екскаватора на кар’єрі залежить не стільки від складності майданчика, як від видів і властивостей ґрунту, з яким потрібно буде працювати. Перш ніж взяти в оренду гусеничний екскаватор необхідно мати чіткі уявлення про ті земляні породи, які необхідно буде розробляти. Маючи повну інформацію про типи ґрунту, оператор зможе грамотніше визначити на яку продуктивність екскаватора можна буде розраховувати і яке додаткове навісне обладнання може знадобитися у процесі роботи.

Така земляна споруда як кар’єр гусеничний екскаватор копає послідовно, пересуваючись із готової частини споруди, на необроблену. При кожному переміщенні охоплюється така територія робіт, яка може бути досягнута робочим обладнанням.
Оператор екскаватора визначає габарити робочої території таким чином, щоб на виході мати максимальну продуктивність з найменшими втратами часу на виконання робіт. Варто також відзначити, що несприятливі умови у вибої можуть дещо уповільнити роботу спецтехніки, тим самим збільшивши час роботи у кар’єрі.

При розробці кар’єру екскаватор виконує більшу частину роботи з завантаженням порід у самоскиди. Це з тим, що у земляні споруди типу насипів і гребель потрібно закладати спеціально взяті у кар’єрах породи, а не ті, які перебувають поруч із спорудою.
Якщо Ви шукаєте, де можна взяти в оренду гусеничний екскаватор для розробки кар’єру, звертайтесь до нас.

Ми працюємо на всій території України: Львів, Луцьк, Вінниця, Житомир, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Чернівці.