Копання траншей в Хмельницькому та області

on

Наша компанія пропонує послугу копання траншей в Хмельницькому та інших регіонах, за доступною ціною та в найкоротші терміни.  Вартість безпосередньо залежить від обсягу робіт, для того щоб детальніше розрахувати скільки коштує копання траншеї екскаватором гусеничним, зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.
Ми виконуємо будь-які земляні роботи, у тому числі і копання траншей за допомогою сучасної будівельної техніки, зокрема гусеничними екскаваторами марки VOLVO та KUMATSU.
Для постійних клієнтів та клієнтів, яких цікавить оренда екскаватора на тривалий термін, існує спеціальна система знижок.
Доставка техніки по всій західній Україні, для замовлення телефонуйте за номером 066 7777440

• Замовлення екскаватора можливе на термін від одного місяця
• Є можливість замовлення послуги сьогодні на сьогодні
• Оформлення договору на вигідних умовах
• У нас працюють лише професіонали з багаторічним досвідом
• При необхідності працюємо у вихідні дні

Ми пропонуємо найбільш оптимальні ціни на копання (риття) траншей і на роботи з іншими видами земляних споруд

Замовити копання траншеї  у Хмельницькому у нас вигідно з кількох причин:

Важливо розуміти, що від форми та розмірів земляних споруд безпосередньо залежить той вид спецтехніки, який необхідно буде застосовувати у роботі.

Один з найпопулярніших видів земляних робіт це саме копання траншей. Так траншеї необхідні для прокладання кабельних ліній, водопроводів, водовідводів, каналізацій тощо. Під час будівництва, при монтажі стрічкового фундаменту також потрібні траншеї, викопати які більш комфортно не вручну, а конкретно за допомогою спецтехніки. Використання гусеничного екскаватора для риття траншей дозволяє значно скоротити часові витрати на роботу.

Хтось може помилково вважати, що за невеликих обсягів роботи,  вирити траншею можна і без застосування спецтехніки. Але якщо глибина траншеї згідно з планом має бути досить великою, то набагато простіше і швидше її викопати за допомогою екскаватора. Оренда екскаватора для копання траншеї може знадобитися і тоді, коли ґрунт у місці споруди досить важкий, твердий, засмічений будівельним сміттям або корінням дерев.
Якщо Ви шукаєте, де можна взяти в оренду гусеничний екскаватор для копання траншей в Хмельницькому, дорожніх виїмок та каналів, звертайтесь до нас.

Ми працюємо на всій території західної України: Львів, Луцьк, Вінниця, Житомир, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Чернівці.

 

Копання траншей