Демонтаж старих конструкцій, знесення будівель

on

Демонтаж старих конструкцій за допомогою екскаватора забезпечує збереження будівельних матеріалів та конструкцій у цілому вигляді наскільки це можливо. Так, наприклад демонтаж за допомогою екскаватора допоможе частково зберегти цілісну цеглу та бетонні балки.

Найчастіше демонтаж екскаватором замовляють, коли на місці старої будівлі планується нова споруда, і є необхідність подальшого завантаження будівельних матеріалів для їх вивезення з території.
Якщо Вам необхідно демонтувати старі будівлі або будь-які інші конструкції, то звернувшись до нашої компанії та замовивши в оренду екскаватор, можна буде вирішити це питання, у найкоротші терміни. Екскаватор не тільки розбирає старі конструкції, а й виконує їхнє навантаження.
За допомогою наших гусеничних екскаваторів також можна прибирати будівельне сміття.

Ціни на оренду екскаватора для демонтажу або зносу старих конструкцій залежать від термінів оренди

Доставка техніки по всій Україні, для замовлення телефонуйте за номером +38066 7777440

Можливий готівковий та безготівковий розрахунок

Замовлення екскаватора можливе на термін від одного місяця

Знесення та руйнування будівель екскаватором з гідромолотом

Замовивши в оренду один з наших екскаваторів, Ви також зможете без особливих витрат часу демонтувати стрічковий фундамент. Наша спецтехніка впорається з цією роботою набагато ефективніше і швидше, ніж звичайні робітники.
Зробивши попередні заміри розміру фундаменту та повідомивши нам його параметри, Ви зможете дізнатися зразкову вартість та час, який займе демонтаж.

Наша компанія також пропонує в оренду  екскаватори для знесення старих будівель. Руйнування та знесення будівель відрізняється від демонтажу, насамперед тим, що цей процес передбачає повне знищення будівель, без збереження матеріалів.
За допомогою нашої техніки можна виконати знесення багатоповерхових будівель, гаражів, приватних будинків, сараїв та інших конструкцій.
Побудови руйнуються не тільки ківшем, додатково можна прикріпити, наприклад великий гідромолот або гідроножиці, які легко справляються з подрібненням залізобетону.

Якщо вас цікавить, де можна взяти в оренду гусеничний екскаватор для демонтажу, зносу або руйнування будівель з гідромолотом, гідроножицями та іншим додатковим обладнанням – звертайтеся до нас. Ми працюємо на всій території західної України: Львів, Луцьк, Вінниця, Житомир, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Ужгород, Чернівці.